چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > ارائه خدمات ویژه بانوان در مناطق زلزله‌زده ضروری است


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠١٧٤ 

 تاریخ:1401/04/15 


ارائه خدمات ویژه بانوان در مناطق زلزله‌زده ضروری است

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه شبکه توزیع در مناطق زلزله‌زده هرمزگان را باید تقویت کنیم، گفت: با توجه به اینکه شرایط برخی از بانوان مناطق زلزله زده خاص هست لذا خدمات باید متناسب با شرایط آنها ارائه شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، دکتر زینب اختری مشاور وزیر کشور و مدیرکل امور بانوان و خانواده وزارت کشور از صبح امروز با حضور در منطقه سایه‌خوش از این منطقه زلزله زده بازدید و با مردم شریف این روستا گفتگو کرد.

وی در جریان این بازدید با تاکید بر روند سریع امدادرسانی در مناطق زلزله زده هرمزگان نسبت به سایر بحران ها و اتفافات اظهار داشت: هماهنگی، استفاده از تمامی ظرفیت ها و تقسیم کار میان دستگاه های مختلف و حضور موثر استاندار و وزیر کشور قابل مقایسه با موارد مشابه نیست.

اختری با تاکید بر اینکه امکانات و اقلام ضروری مورد نیاز باید در روستاهای دورتر هم به نحو بهتری توزیع شود، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه روند امداد رسانی به خوبی ادامه دارد ولیکن بیست و سه روستا در قسمت بالای دژگان وجود دارد که باید سطح خدمات رسانی به آنها هم افزایش یابد.
 
اختری با اشاره به توزیع آب و برق در این روستاها گفت: با توجه به اینکه سرویس بهداشتی و امکانات دیگر هنوز به طورکامل فراهم نشده لذا درصدد هستیم با استفاده از نیروهای مردمی شبکه توزیع را تقویت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای ارائه خدمات نیازمند اطلاعات دقیق‌تر هستیم، یادآور شد: سپاه در این خصوص اقدام مناسبی انجام داده و برای هر چند روستا یک نماینده قرار داده است که اطلاعات دقیقی را در اختیارمان قرار می داد.
 
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با اشاره به مسایل بانوان در مناطق زلزله زده اظهار داشت: با توجه به اینکه شرایط برخی از بانوان خاص هست و باید خدمات ویژه‌تری به آنها ارائه شود لذا براساس بازدیدهای انجام شده هماهنگی لازم با استاندار صورت گرفت.

وی با اشاره به شرایط آب و هوایی در هرمزگان خاطرنشان کرد: هر کاری که در توانمان باشد قطعا انجام خواهیم داد و با استفاده از ظرفیت‌ها و کمک های مردمی تلاش می کنیم بهترین اتفاقات رقم بخورد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .