سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
اخبار > عملیات اجرایی احداث ۱۳۶۱ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان بندرلنگه آغاز شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٢٧ 

 تاریخ:1401/05/20 


عملیات اجرایی احداث ۱۳۶۱ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان بندرلنگه آغاز شد

با حضور استاندار هرمزگان:عملیات اجرایی احداث ۱۳۶۱ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان بندرلنگه آغاز شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، عصر امروز مهندس دوستی استاندار هرمزگان بعد از اجرای برنامه‌های خود در شهرستان پارسیان و حضور در جلسه شورای اداری استان، راهی شهرستان بندرلنگه شد و طرح نهضت ملی مسکن بندرلنگه و بندرکنگ را در قالب عملیات احداث 1361 واحد مسکونی  کلید زد.

مهندس دوستی در حاشیه این آیین اظهار داشت: در ادامه کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در استان هرمزگان، امروز کلنگ زنی و اهدای نمادین زمین‌ها در شهرستان پارسیان انجام شد و در بخش دوم این طرح امروز در خدمت مردم شریف بندرلنگه و بندر کنگ هستیم.

وی افزود: زمین کاملا به صورت رایگان به مردم واگذار می‌شود و ریالی بابت زمین دریافت نخواهد شد و آورده اولیه در واقع پولی است که برای ارتباط بین متقاضی و بانک است و این پول به متقاضی بر می‌گردد تا در فرآیند ساخت از آن استفاده کند.

استاندار هرمزگان گفت: امیدواریم تعداد متقاضیان افزایش پیدا کند تا مراحل دوم و سوم واگذاری زمین‌ها به مردم در هرمزگان را نیز آغاز کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای متقاضیان فعلی زمین به اندازه کافی در نظر گرفته شده است و اگر متقاضی‌ها افزایش یابد آمادگی برای تغییر کاربری‌ها و الحاق زمین به محدوده‌ی شهری وجود دارد و مقدمات انجام شده است و می‌توانیم با ثبت نام متقاضیان جدید ظرفیت را تا سه برابر افزایش دهیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .