يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه بمناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٣٣ 

 تاریخ:1401/05/15 


پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه بمناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

فرماندار شهرستان بندرلنگه ، طی پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عزاداران حضرت امام حسین(ع) تسلیت گفت:

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ؛مهندس مرادزاده  فرماندار شهرستان بندرلنگه ، طی پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عزاداران حضرت امام حسین(ع) تسلیت گفت:

«بسمِ ربِّ الشُهَداءِ والصِّدیقین»

 محرم، ماه حرمت وشرافت، ماه پیروزی خون مظلوم وحق بر شمشیر ظلم وباطل، ماه قیام و بیداری و یادآور یکی ازبزرگ ترین حماسه های دینی ودر عین حال دلخراش ترین مصیبت تاریخ بشریت است، ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام  و ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی، مکتب انسان ساز و جاودانه عاشورا را بنیان نهاد و درس حریت ،عزت و راه و رسم  پاسداشت عقایددینی و بیزاری از ذلت را به تمام مسلمانان و آزادگان عالم در طول تاریخ آموخت.

عاشورا سالروز عروج خونین سبک بالان عاشقی است که با شهادت خویش حماسه جاودانه و باشکوهی در تاریخ بشریت آفریدند و چشمه نوری است که از خاک تفتیده کربلا برخاست و طنین بیدار باشی بود که تمامی اعصار و قرون را درنوردید و با رنج مظلومان تاریخ آمیخته شد و به ابدیت پیوند خورد.

 اینجانب فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه عاشقان و ارادتمندان آن حضرت تسلیت و تعزیت عرض نموده و آزادگی توأم با سربلندی مداوم  مسلمین جهان را در سایه ی عزت دینی و عنایت وکنف الهی مسئلت می نمایم.

فواد مرادزاده
فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .