سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
اخبار > ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان بندرلنگه تشکیل شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٥٣ 

 تاریخ:1401/05/25 


ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان بندرلنگه تشکیل شد

«دولت مردم»شعار هفته دولت امسال

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، ستاد بزرگداشت هفته دولت با دستور کار تشکیل کارگروههای این ستاد به ریاست فواد مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این ستاد، اظهار داشت: شعار هفته دولت امسال با توجه به اولویت‌های عملکردی دولت و گفتمان دولت سیزدهم «دولت مردم» انتخاب شده است.

وی افزود: ما در آستانه یک‌سالگی دولت قرار گرفته‌ایم و به پیشواز هفته دولت می‌رویم در این راستا هم گزارش عملکرد دولت در بخش‌های اجرایی شهرستان به منظور ارائه به مردم آماده شده که مسئولان نیز در این روزها دستاوردهای نظام در حوزه مربوطه را برای مردم تشریح خواهند کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .