يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠
اخبار > بازدید فرماندار بندرلنگه از محل های برگزاری آزمون کنکور سراسری


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٦٦٧ 

 تاریخ:1400/04/09 


بازدید فرماندار بندرلنگه از محل های برگزاری آزمون کنکور سراسری

فرماندار شهرستان بندرلنگه : همه ۱۲ سالن برگزاری آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰ پیش از آغاز آزمون با نظارت کارشناسان شبکه بهداشت ضدعفونی و گندزدایی خواهند.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،  مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه غلامرضا اتمام  رییس  آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه  از محل های برگزاری کنکور سراسری بازدید بعمل آوردند.


✅ مهندش شیبانی گفت: کنکور سراسری ۱۴۰۰ در  ۱۲ سالن در کنکور با حضور  ۱۶۸۵ شرکت کننده  در پنج رشته آزمایشی طی روز های ۹ ،۱۰ ،۱۱ ، ۱۲ تیرماه در شهرستان بندرلنگه در حال برگزاری میباشد.


✅ فرماندار شهرستان بندرلنگه با اشاره به اهمیت سلامتی شرکت کنندگان تاکید کرد: همه ۱۲ سالن برگزاری آزمون کنکور سراسری ۱۴۰۰ پیش از آغاز آزمون با نظارت کارشناسان شبکه بهداشت ضدعفونی و گندزدایی خواهند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .