چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > تعاونی های برتر شهرستان بندرلنگه تجلیل شدند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٢٤٧ 

 تاریخ:1400/06/15 


تعاونی های برتر شهرستان بندرلنگه تجلیل شدند

به مناسبت هفته تعاون و با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه از تعاونی های برتر شهرستان بندرلنگه تجلیل شدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، به مناسبت هفته تعاون صبح امروز با حضور مهندس شیبانی فرماندار، مهندس زرهی معاون فرماندار و رمضانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه از مدیران عامل شرکت تعاونی های برتر با اهدای تندیس( شانزدهمین جشنواره تعاونی برتر) تجلیل شد.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه در آئین تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان، یادآور شد: امروز تعاونی ها با مردمی کردن اقتصاد نقش موثری در چرخه اقتصادی کشور دارند.

◻️وی افزود: اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با حمایت از تعاونی ها در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال در شهرستان باید بیش از پیش تلاش کنند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .