چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > جلسه هماهنگی برنامه های ستاد هفته دفاع مقدس


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٢٥٠ 

 تاریخ:1400/06/15 


جلسه هماهنگی برنامه های ستاد هفته دفاع مقدس

فرماندار بندرلنگه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثارگری ها واز خودگذشتگی های فرزندان غیور این کشور اسلامی است که باید این حماسه بزرگ نسل به نسل منتقل گردد.

 

 

 

 


به ریاست فرماندار شهرستان بندرلنگه برگزار شد

✅ جلسه هماهنگی برنامه های ستاد هفته دفاع مقدس

🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، نشست هماهنگی برنامه های ستاد هفته دفاع مقدس به ریاست مهندس شیبانی فرماندار و با حضور سرهنگ اسحق موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

◻️مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه با گرامیداشت یادو خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، بیان داشت: این هفته یادآور ایثارگری ها واز خودگذشتگی های فرزندان غیور این کشور اسلامی است که باید این حماسه بزرگ نسل به نسل منتقل گردد تا در خاطره ها زنده و جاوید بماند.

◻️وی ادامه داد: همه دستگاههای اجرایی شهرستان در بزرگداشت این هفته برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، تبلیغی و.. خواهند داشت.

◻️رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه با اشاره به  برنامه های پیشنهادی هفته دفاع مقدس، یادآور شد: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از خانواده معظم شهداء، برگزاری یادواره شهداء، برگزاری شب شعر دفاع مقدس، نمایشگاه عکس با استفاده از ظرفیت موکب و پایگاههای مقاومت بسیج  از جمله برنامه های این هفته است.

۱۵ شهریورماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .