چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > مراسم استقبال از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و ادای احترام به شهدای گمنام بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٢٩٥ 

 تاریخ:1400/06/20 


مراسم استقبال از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و ادای احترام به شهدای گمنام بندرلنگه

مراسم استقبال از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و ادای احترام به شهدای گمنام بندرلنگه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار به همراه حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه و جمعی از مسئولان، روحانیون و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان بندرلنگه در محل گلزار مطهر شهدای گمنام این بندر از حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده امام جمعه بندرعباس و نماینده محترم ولی فقیه در هرمزگان استقبال نمودند و ضمن خوشامدگویی به ایشان، با اهدای گل و قرائت فاتحه، با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید پیمان نمودند.

۲۰شهریورماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .