چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > جلسه کمیته سوخت شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٠٨ 

 تاریخ:1400/06/21 


جلسه کمیته سوخت شهرستان بندرلنگه برگزار شد

به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری جلسه کمیته سوخت شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه،  جلسه کمیته سوخت شهرستان بندرلنگه امروز به ریاست مهندس زرهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان بندرلنگه و اعضای این ستاد با محوریت بررسی وضعیت تامین سوخت این شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

◻️در ابتدای جلسه اعضای کمیته به تشریح مسائل و مشکلات حوزه عملکردی و اقدامات انجام شده پیرامون مصوبات نشست قبلی پرداختند.

 ◻️در ادامه زرهی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان در خصوص تسهیل وتسریع در روند تامین وتوزیع بموقع  فرآورده های نفتی در شهرستان تاکید کرد و از اداره کل راهداری و شرکت پخش فرآورده های نفتی استان خواست تدابیر لازم در خصوص تسریع در راه اندازی و بهره برداری از مجتمع خدماتی رفاهی باورد و جایگاه سوخت صیادی گشه اندیشیده شود.

◻️وی همچنین  بر نظارت، کنترل و پایش مستمر عرضه سوخت شهرستان توسط اعضاء تاکید کرد.

◻️ زرهی معاون فرماندار در پایان جلسه روند پلاک گذاری ادوات کشاورزی فاقد هویت در شهرستان را مثبت ارزیابی نمود و خواستار اهتمام در اجرای کامل طرح تا پایان شهریورماه سالجاری  با هم افزایی سایر دستگاه های همکار گردید.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .