چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > اعلام آمادگی فرماندار شهرستان بندرلنگه در اجرای طرح یک هفته ای واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣١٨ 

 تاریخ:1400/06/22 


اعلام آمادگی فرماندار شهرستان بندرلنگه در اجرای طرح یک هفته ای واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال

فرماندار شهرستان بندرلنگه از آمادگی برای اجرای طرح یک هفته ای واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال خبر داد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه و اعضای این ستاد برگزار شد.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه از رئیس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان بویژه کادر درمانی و همه عوامل بیمارستان شهدای بندرلنگه و نیروی مقاومت بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی تقدیر کرد.

◻️وی افزود: وضعیت کرونایی بندرلنگه از قرمز به نارنجی تغییر یافته که این مورد نباید حساسیت مردم را به این ویروس کم کند.

◻️رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرلنگه گفت: در جهت اجرای طرح یک هفته ای واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در روستاها و شهرها بعد از اعلام زمان توسط شبکه بهداشت آمادگی کامل را داریم.

◻️مهندس شیبانی بیان داشت: معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان بندرلنگه تدابیری اتخاذ نماید که  همه ظرفیت نیروی انسانی و وسیله نقلیه ادارات دولتی و بنگاههای اقتصادی و تولیدی در اختیار شبکه بهداشت ودرمان برای اجرای طرح جدید واکسیناسیون قرار گیرد.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه یادآورشد: بخشداران و دهیاران مکلف به همکاری در اجرای این طرح در روستاها می باشند.

◻️وی گفت: جمعیت هلال احمر نسبت به تامین نیروی انسانی در اجرای طرح واکسیناسیون همکاری نماید و اداره تبلیغات اسلامی نسبت به برپایی مراسمات عزاداری اربعین حسینی برابر مصوبات ستاد کرونای کشور نظارت کند.

◻️رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه ادامه داد: از ۷۷ هزار نفر جمعیت بالای ۱۸ سال شهرستان بندرلنگه تا کنون ۳۳ هزار نفر نوبت اول و ۲۱ هزار نفر در هر دو مرحله واکسن تزریق شده است.

◻️نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با اشاره به آمار واکسناسیون در شهرستان بندرلنگه؛ افزود: ۴۲ درصد میانگین تزریق واکسن داشته ایم که به ترتیب بیشترین استقبال بخش شیبکوه با ۴۱ درصد، بخش مرکزی با ۳۹ درصد و بخش مهران با ۳۰ درصد بوده است.

◻️وی در پایان یادآورشد: بخشداری مرکزی نسبت به اجرای طرح واکسن در روستای بندر معلم ویژه اقدام کند و بخشدار مهران نیز نسبت به اجرای طرح واکسن در منطقه پدل و دژگان اقدام نمایند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .