چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین کالاهای اساسی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٢٠ 

 تاریخ:1400/06/22 


مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین کالاهای اساسی

معاون فرماندار شهرستان بندرلنگه از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به فرمانداران مبنی بر مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین اقلام و کالاهای اساسی در همکاری با سایر دستگاه های اجرایی به منظور کنترل و تعدیل قیمت و تامین معیشت آحاد مردم خبر داد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه تنظیم بازار شهرستان بندرلنگه به ریاست مهندس زرهی معاون فرماندار و اعضای این ستاد در شهرستان برگزار شد.

❇️ زرهی معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری در ستاد تنظیم بازار شهرستان از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به فرمانداران مبنی بر مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین اقلام و کالاهای اساسی در همکاری با سایر دستگاه های اجرایی به منظور کنترل و تعدیل قیمت و تامین معیشت آحاد مردم خبر داد.

🔰 در این جلسه موارد ذیل به تصویب رسید

⭕ بمنظور کاهش و تعدیل قیمتها و دسترسی بهتر شهروندان به کالاهای اساسی میادین تره وبار وبازارچه های محلی توسط شهرداران بندرلنگه و بندرکنگ دراسرع وقت پیگیری واقدام گردد.

⭕جهادکشاورزی نسبت به جذب ذخیره سازی و تامین مستمر اقلام سبدکالا خانوار درسطح شهرستان اقدام نماید.

⭕نظارت و پایش مداوم بازار توسط ادارات صنعت معدن تجارت واتاق اصناف با همراهی سایر نهادهای نظارتی بصورت محسوس وگشتهای غیرمحسوس انجام شود.

⭕ تامین ماهی بازار و نحوه قیمت گذاری آن بصورت هفتگی توسط اداره شیلات صورت گیرد.

⭕مامورین نیروی انتظامی از خروج هرگونه دام زنده سنگین  وگوشت گرم از مبادی شهرستان بدون مجوز دامپزشکی جلوگیری بعمل آورد.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .