چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر توسط نیروی انتظامی در بندرلنگه و بندرکنگ


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٢٤ 

 تاریخ:1400/06/23 


اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر توسط نیروی انتظامی در بندرلنگه و بندرکنگ

اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر توسط نیروی انتظامی در بندرلنگه و بندرکنگ در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه مصوب شد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه به ریاست مهندس زرهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای این ستاد برگزار شد.

✍🏻 در این جلسه موارد زیر مصوب شد

◻️اداره بهزیستی با همکاری فرماندهی انتظامی از طریق فضای مجازی نسبت به آگاه سازی مردم در خصوص معضلات مواد مخدر با برگزاری کارگاههای آموزشی اقدام کنند.

◻️فرماندهی انتظامی طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهر بندرلنگه و بندرکنگ را اجرا و جهت تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد استان   اقدامات و هماهنگی لازم را بعمل آورند.

◻️شهرداری بندرلنگه و بندرکنگ نسبت به در اختیار گذاشتن یکدستگاه اتوبوس به فرماندهی انتظامی جهت اعزام معتادین متجاهر به مرکز کمپ ترک اعتیاد اقدام نمایند.

◻️کلیه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برنامه های اجرایی خود در راستای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر را به فرمانداری ارسال نمایند.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .