چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > مهارت آموزی باید به یک فرهنگ تبدیل شود


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٥٩ 

 تاریخ:1400/06/27 


مهارت آموزی باید به یک فرهنگ تبدیل شود

فرماندار شهرستان بندرلنگه در شورای فرهنگ عمومی گفت: مهارت آموزی باید به یک فرهنگ تبدیل شود.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه امروز با حضور مهندس شیبانی فرماندار؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه و اعضای این شورا برگزار شد.

◻️مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این شوار بیان داشت: یکی از اولویت های اصلی شورای فرهنگ عمومی ترویج فرهنگ است که در اینجا نقش دانشگاهها و آموزش و پرورش و حوزه های علمیه و مراکز آموزشی در این شورا برجسته تر می شود.

◻️وی افزود: جوانان ما متاسفانه در بحث مهارت آموزی ورود نمی کنند و در این خصوص باید فرهنگسازی از مقاطع تحصیلی پایه و دانش آموزان شروع شود که این وظیفه آموزش و پرورش و زیر مجموعه آن است.

◻️نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: ما در کنار دریا زندگی میکنیم و مشاغل زیادی در این رابطه وجود دارد که باید بیشتر به آنها پرداخته شود و این خود مستلزم فرهنگ مهارت آموزی و کار است.

⭕ در این شورا معاون کمیته امداد، رئیس اداره بهزیستی و مدیران عامل موسسه زنان حامی مهروز و مرکز نیکوکاری بانوان امید و همچنین مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بندرلنگه گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .