چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان بندرلنگه انتخاب شدند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٨١ 

 تاریخ:1400/06/28 


اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان بندرلنگه انتخاب شدند

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان بندرلنگه در نخستین نشست این شورا در فرمانداری این شهرستان انتخاب شدند.

 

 

 

 


🌐به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ نخستین نشست شورای اسلامی شهرستان بندرلنگه امروز با استناد به قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، آیین‌نامه داخلی شوراهای اسلامی شهرستان،  در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بندرلنگه تشکیل و هیات‌رئیسه این شورا انتخاب شدند.

◻️این نشست به ریاست مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه برگزار شد و با اکثریت آرای  اعضای شورا، غلام دیوان زاده به‌عنوان رئیس شورا،خالد داشن به‌عنوان نایب‌رییس و علی احمدی به‌عنوان منشی شورا انتخاب شدند.

◻️در ارتباط با انتخاب نماینده شورای شهرستان بندرلنگه در استان، محمد فرزین، عبدالله پرواز و بدریه بحرینی هر کدام سه رای مساوی کسب نمودند که با توجه به مساوی بودن آرا، برابر قانون اولویت اول با ایثارگران  و درصورت نبودن ایثارگر در بین این اعضاء ، اولویت با مدرک تحصیلی بالاتر می باشد، لذا بین عبدالله پرواز و بدریه بحرینی با مدارک بالاتر قرعه کشی صورت گرفت و سر انجام آقای عبدالله پرواز بعنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان بندرلنگه در شورای اسلامی استان انتخاب شد.

◻️در ادامه خالد داشن و جلال اسفندمر نیز با رای این اعضاء بعنوان نماینده اعضای شورای شهرستان در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایت از شوراهای اسلامی شهرستان بندرلنگه انتخاب شدند.


 انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .