چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > شروع به کار جایگاه سوخت اسکله گشه با پیگری استاندار و ورود دادستان مرکز استان هرمزگان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٨٣ 

 تاریخ:1400/06/28 


شروع به کار جایگاه سوخت اسکله گشه با پیگری استاندار و ورود دادستان مرکز استان هرمزگان

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: جایگاه ساحلی سوخت اسکله گشه با پیگیری استاندار و دستور قضایی دادستان مرکز استان هرمزگان کار خود را از عصر امروز شروع کرد.

 

 

 

 


فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: جایگاه ساحلی سوخت اسکله گشه با پیگیری استاندار و دستور قضایی دادستان مرکز استان هرمزگان کار خود را از عصر امروز شروع کرد.

🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه امروز در حاشیه بازدید از جایگاه سوخت اسکله صیادی گشه، اظهار داشت: پیرو سفر جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان به شهرستان بندرلنگه و بازدید از جایگاه سوخت اسکله گشه و قول ایشان مبنی بر راه اندازی این جایگاه، بلافاصله این موضوع در ستاد مبارزه با  قاچاق کالای استان مطرح و مجوزات از سوی این ستاد صادر شد.

◻️وی ادامه داد: امروز نیز با ورود و دستور قضایی دکتر قهرمانی دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان مبنی بر نظارت و پیگری بر حقوق عامه، این جایگاه ساحلی جهت ارائه خدمات به صیادان عزیز هم قایق های دارای مجوز و هم قایق های فاقد مجوز از امروز عصر کار خود را شروع کرده و به زودی به طور رسمی با حضور مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه یادآور شد: حسب دستور قضایی دکتر قهرمانی دادستان محترم مرکز استان قایق های فاقد کارت سوخت نیز توسط دستگاههای متولی ساماندهی شوند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .