چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > تقدیر فرماندار بندرلنگه از فرمانده منطقه پنجم و معاونت محرومیت زدایی نیروی دریایی سپاه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٨٧ 

 تاریخ:1400/06/28 


تقدیر فرماندار بندرلنگه از فرمانده منطقه پنجم و معاونت محرومیت زدایی نیروی دریایی سپاه

فرماندار بندرلنگه طی پیامی از فرمانده منطقه پنجم و معاونت محرومیت زدایی نیروی دریایی سپاه تقدیر کرد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه،مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی صدور پیامی از فرمانده منطقه پنجم و معاونت محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی نیروی دریایی سپاه به جهت اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و سازندگی علی الخصوص در  اجرای طرح مجتمع کارآفرینی و خدمات رسانی ساحلی در اسکله گشه تقدیر و تشکر کرد.

✍🏻 در این پیام آمده است

⭕اجرای طرح های محرومیت زدایی، سازندگی، خدمات رسانی و اقتصاد مقاومتی از جمله طرح مجتمع کار آفرینی و خدمات رسانی ساحلی اسکله گشه، ساخت مسکن برای محرومان، احداث جاده، طرح های مردمیاری، برپایی بیمارستان های صحرایی و رزمایش های مواسات و همدلی و حتی تولید ماسک در شیوع کرونا و... نمونه ای از خدمات ماندگار نیروی دریایی سپاه به مردم شریف این شهرستان است.

◻️یکی از  طرح های بزرگ اقتصاد مقاومتی و و دریا محور نیروی دریایی سپاه راه اندازی مجتمع کارآفرینی و خدمات رسانی ساحلی در اسکله صیادی گشه است ‌که این مجموعه شامل جاده دسترسی به اسکله، جایگاه سوخت، رفاهیات صیادان و فروشگاه های عرضه ادوات صیادی و عرضه آبزیان و... موارد دیگر می باشد.

◻️که همه این طرح ها در جهت رضایت مردم و صیادان منطقه و پویایی اقتصاد خانوارها شکل نمیگرفت مگر با تلاش و پیگیری های سردار سرافراز سپاه اسلام حاج علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه و سرهنگ پاسدار محمد نجفی معاونت محرومیت زدایی و جهاد سازندگی نیروی دریایی سپاه، که جا دارد صمیمانه از این مجاهدان بی ادعا تقدیر و تشکر کنم.

احمد شیبانی
فرماندار شهرستان بندرلنگه

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .