چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٤٤٨ 

 تاریخ:1400/06/31 


جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست فرماندار برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه،  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست مهندس شیبانی فرماندار وبا حضور سعید شادمانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه و اعضای این انجمن در سالن جلسات فرمانداری  شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

◻️فرماندار بندرلنگه در این جلسه با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وظیفه عمومی است و همه دستگاه ها به نحوی باید به این مهم اهمیت دهند.

◻️وی از شهروندان جهت حضور حداکثری و پرشور در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

◻️نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه افزود:      شورای شهرستان برای راه اندازی کتابخانه های عمومی برای روستاهای بزرگ شهرستان در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عزم جدی داشته باشد.

◻️وی گفت: از جایگاه و اهمیت و تاثیر کتاب در ساختن اندیشه و نگرش اجتماعی و فرهنگی جامعه نباید غفلت کنیم. وجود کتابخانه های عمومی یک ارزش برای هر شهر است و روستاها نیز نباید از این اصل غافل شوند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .