چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > نواخته شدن زنگ سال تحصیلی جدید (مهر و مقاومت) در بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٢٢ 

 تاریخ:1400/07/03 


نواخته شدن زنگ سال تحصیلی جدید (مهر و مقاومت) در بندرلنگه

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان بندرلنگه به صورت نمادین همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار این شهرستان صبح امروز با حضور در مدرسه شهید محمد دادی زاده این بندر در آئین بازگشایی مدارس همزمان با سراسر کشور حاضر و زنگ آغاز سال تحصیلی (مهر و مقاومت) را به صدا درآورد.

⭕ در این مراسم نمادین جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان، غلامرضا اتمام مدیر و کارکنان آموزش و پرورش، علیرضا باقری معاون سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، حجت الاسلام عبدالمهدی حیدرزاده مدیر حوزه علمیه آل البیت(ع)، سرهنگ اسحق موذن نسب فرمانده سپاه و بسیج، علی بشگردی زاده رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان  شهرستان بندرلنگه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .