چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > دستور فرماندار شهرستان جهت اجرای عملیات جدول گذاری و آسفالت بلوار ساحلی بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٥٣ 

 تاریخ:1400/08/30 


دستور فرماندار شهرستان جهت اجرای عملیات جدول گذاری و آسفالت بلوار ساحلی بندرلنگه

یکی از برنامه های توسعه گردشگری و عمرانی شهر بندرلنگه احداث همین جاده ساحلی است که باید تسریع در روند اتمام این پروژه صورت گیرد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه امروز به همراه فرهمندنیا شهردار و بشگردی زاده رئیس و اعضای شورای شهر بندرلنگه از جاده ساحلی در دست احداث بازدید کردند.

🔸 فرماندار شهرستان بندرلنگه در حاشیه این بازدید دستورات لازم جهت اجرای عملیات جدول گذاری و آسفالت بلوار ساحلی بندرلنگه را صادر نمود.

🔸 وی افزود: یکی از برنامه های توسعه گردشگری و عمرانی شهر بندرلنگه احداث همین جاده ساحلی است که باید تسریع در روند اتمام  این پروژه صورت گیرد.

۲۹ آبانماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .