چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > نظارت مستمر بر نانوایی‌ها بصورت محسوس و غیر محسوس و بر خورد با متخلفین حوزه آرد و نان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٩٣ 

 تاریخ:1400/09/02 


نظارت مستمر بر نانوایی‌ها بصورت محسوس و غیر محسوس و بر خورد با متخلفین حوزه آرد و نان

مهندس شیبانی در این جلسه از نظارت مستمر بر نانوایی‌ها بصورت محسوس و غیر محسوس و بر خورد با متخلفین حوزه آرد و نان شهرستان بندرلنگه خبر داد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ جلسه شورای آرد ونان شهرستان بندرلنگه صبح امروز به ریاست مهندس شیبانی فرماندار و اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

✅ مهندس شیبانی در این جلسه از نظارت مستمر بر نانوایی‌ها بصورت محسوس و غیر محسوس و بر خورد با متخلفین حوزه آرد و نان شهرستان بندرلنگه خبر داد.

✅ وی افزود: شهروندان می توانند هرگونه کم فروشی، گرانفروشی و سایر تخلفات مرتبط با نانوایان را به سامانه ۱۲۴ و یا دبیرخانه شورای آرد و نان مستقر در فرمانداری گزارش کنند.

🔸 در این جلسه سهمیه نانوایی ها سنگک و فانتری شهرستان بندرلنگه تعیین شد.

۱آذرماه ۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .