يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > نخستین جلسه کمیته امور بانوان شهرستان بندرلنگه در سال جاری برگزارشد.


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٢٢ 

 تاریخ:1401/03/23 


نخستین جلسه کمیته امور بانوان شهرستان بندرلنگه در سال جاری برگزارشد.

رحمانی نژاد مشاور فرماندار بندرلنگه در امور بانوان با اشاره به نقش موثر و تاثیر گذار بانوان در جامعه خواستار روحیه مطالبه گری در بانوان شهرستان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، نخستین جلسه کمیته امور بانوان شهرستان به ریاست مرضیه رحمانی نژاد  مشاور امور بانوان فرماندار بندرلنگه و با حضور نمایندگان امور بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان برگزارشد.

رحمانی نژاد مشاور فرماندار بندرلنگه در امور بانوان با اشاره به نقش موثر و تاثیر گذار بانوان در جامعه خواستار روحیه مطالبه گری در بانوان شهرستان شد.

وی همچنین با اشاره به حضور موفق بانوان در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه اشتغال از بانوان خواست تا با ورود به حوزه های مختلف و انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نقشی موثر در جامعه داشته باشند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .