يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > اولین جلسه انجمن‌ کتابخانه های شهرستان و انجمن بخش مرکزی برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٩٦ 

 تاریخ:1401/03/30 


اولین جلسه انجمن‌ کتابخانه های شهرستان و انجمن بخش مرکزی برگزار شد

اولین جلسه انجمن‌ کتابخانه های شهرستان و انجمن بخش مرکزی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، اولین جلسه انجمن‌ کتابخانه های شهرستان  و انجمن بخش مرکزی به ریاست مهدی صابری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی و اعضای این انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

صابری در این جلسه با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی و تاثیرمستقیمی که بر افزایش آگاهی اجتماعی و توسعه فرهنگی شهرستان دارد اشاره کرد و افزود:اعضای انجمن کتابخانه ها با استفاده از،ظرفیت های فرهنگی شهرستان و فراهم آوردن محیط های مطلوب و ایجاد انگیز خلاق در جذب مردم و فرزندان به سمت و سوی،کتابخوانی نقش موثری در این راستا می توانندایفا نمایند.

معاون سیاسی ،امینی ، اجتماعی  از راه اندازی سینما کودک در شهر بندرلنگه و بندرکنگ  و نذر کتاب های باطله جهت دریافت کتاب های تحصیلی سال جدید به دانش آموزان بی بضاعت در شهرستان خبر داد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .