يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > کارگروه تنظیم بازار شهرستان برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٩٧ 

 تاریخ:1401/03/30 


کارگروه تنظیم بازار شهرستان برگزار شد

کارگروه تنظیم بازار شهرستان به ریاست فرماندار بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست مهندس مرادزاده فرماندار و با حضور رمضانی پاسالار سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و اعضای این کارگروه برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه با انتقاد از قیمت میوه و تره بار گفت:بازرسی ها را تشدید یابد اعمال شود تا افزایش قیمت بصورت غیر مجاز متوقف گردد.

مرادزاده افزود:وظیفه ذاتی کارگروه تنظیم بازار نظارت و کنترل بازار است باید هفتگی دو الی سه مرحله بازرسی های ویژه انجام پذیرد ،مردم و واحد های صنفی در بازار باید حضور بازرسین و برخورد با تخلفات صنفی را از نزدیک حس نمایند.

وی تاکید کرد:مردم تخلفات صنفی اعم از کم فروشی و گرانفروشی در بازار را با سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .