سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
اخبار > اولین جلسه اعطای تسهیلات بانکی اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٩٧ 

 تاریخ:1401/04/05 


اولین جلسه اعطای تسهیلات بانکی اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بندرلنگه

اولین جلسه اعطای تسهیلات بانکی اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بندرلنگه به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه،اولین جلسه اعطای تسهیلات بانکی اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان به ریاست مهدی صابری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضای این جلسه  در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرلنگه در این جلسه گفت:اشتغال و کار آفرینی در اولویت قرار دارد و تسهیلات اشتغال در شهرستان با تعامل بانک ها در دستور کار است و تا پایان امسال همه تسهیلات به متقاضیان و مددجویان جویای کار اعطا‌‌ خواهد
 شد.
صابری با اشاره به اینکه ما برای همه مددجویان برنامه داریم و به دنبال توانمندی آن‌ ها هستیم گفت: هیچ مددجویی نباید دائم تحت حمایت کمیته امداد باشد بلکه باید با اشتغال و توانمند کردن آن‌ها تلاش کرد کرامت این خانواده‌ ها حفظ شود.

 در این جلسه بانک های  خدمات رسان در جهت اعطای تسهیلات به مدد جویان مددجویان حضور داشتند و در خصوص  رفع مشکلات ضمانت مددجویان بحث و تبادل نظر پرداختند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .