سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١
اخبار > تشکیل بیش از ۷ جلسه ستاد مدیریت بحران و بازدید میدانی از مناطق زلزله زده


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٩٨ 

 تاریخ:1401/04/05 


تشکیل بیش از ۷ جلسه ستاد مدیریت بحران و بازدید میدانی از مناطق زلزله زده

فرماندار بومی و جوان بندرلنگه از ابتدای شروع زمین لرزها در کنار مردم زلزله زده چارک

 

 

 

 


به گزارشروابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه به نقل از پایگاه خبری کنگ خبر، از ابتدای شروع زمین لرزهای پی در پی در بخش شیبکوه و بندرچارک، مهندس فواد مراد زاده فرماندار جوان و بومی بندرلنگه به همراه سایر مسئولان دستگاههای اجرایی در این شهر حضور پیدا نموده و به کنترل اوضاع پرداخته و تا کنون بیش از ۷ جلسه ستادمدیریت بحران به ریاست ایشان در این بخش تشکیل شده که فرماندار جوان همه سعی خود را بر رضایتمندی مردم به کار برده است و از نکات جالب توجه اینجاست که مهندس مراد زاده پیش از این نیز به مدت ۴ سال بخشداری همین بخش را عهده دار بوده و آشنایی کامل با گوشه گوشه موقعیت جغرافیایی و... و فرهنگ و رسوم اهالی سختکوشش و خونگرم این بخش، کار را برای برای مدیریت اوضاع و احوال مناطق زلزله زده آسانتر کرده است.

دعوت از  استاندار هرمزگان و نماینده مردم غرب هرمزگان و سایر مدیران استانی جهت بازدید میدانی از مناطق زلزله زده نمونه دیگری از پیگیری های و تلاش این فرماندار بومی در جهت حل مشکلات مردم است.


مهندس مراد زاده در گفت وگو با رسانه ها، اظهار داشته: بیش از ٣٠٠ تخته چادر در بین مردم زلزله زده بندرچارک و بیش از ۵٠ تخته چادر نیز در روستاهای همجوار توزیع شد

 وی افزود : بلافاصله پس از زلزله صبح دیروز در بندرچارک در منطقه حضور پیدا کردم و مسائل را از نزدیک رصد میکردم.

وی افزود: امروز صبح سریعا بیش از ۳۰۰ چادر با همکاری همه اعضا ستاد بحران شهرستان در بین مردم بندرچارک توزیع شد.

وی افزود : همچنین پنجاه چادر در کمپ نصب شده است شده و حدود پنجاه تخته چادر نیز در روستاها همجوار توزیع شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .