يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرلنگه برگزار شد.


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٢٢٢ 

 تاریخ:1401/04/22 


جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

معاون سياسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار:وجود سرعت گیرها بایستی فنی، استاندارد، بجا و در محل مناسب باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، نشست شورای ترافیک شهرستان بندرلنگه به ریاست صابری معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرماندار بندرلنگه و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه اعضای شورای ترافیک شهرستان به ارائه عملکرد خود در اجرای مصوبات نشست قبل این شورا پرداختند.

در ادامه صابری معاون سياسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار با تقدیر از اعضای این شورا در اجرای صد درصدی مصوبات جلسه قبل گفت:مصوبات شورای ترافیک شهرستان لازم الاجراست و شهرداران و اعضای شورای ترافیک باید این مصوبات را باید در موعد مقرر اجرا کنند.

صابری گفت:وجود سرعت گیرها بایستی فنی، استاندارد، بجا و در محل مناسب باشد لذا باید درخواست های موارد ضروری در جلسه شورای ترافیک بررسی و موافقت گردد، چرا که افزایش تعداد سرعتکاه ها، آسیب خودروها و نارضایتی مردم را به همراه خواهد داشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .