يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > پایگاه های طرح اوقات فراغت تابستان دانش آموزان فعالیت خود را آغاز کردند.


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٢٣٠ 

 تاریخ:1401/04/21 


پایگاه های طرح اوقات فراغت تابستان دانش آموزان فعالیت خود را آغاز کردند.

پایگاه شهری و روستایی در رشته های(عکاسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، نقاشی، طراحی چهره، نقش حنا، نقاشی، خطاطی، گیتار، قرآن) و رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال و ژیمناستیک و بازی و خلاقیت در طرح تابستانه اوقات فراغت دانش آموزان فعالیت خواهند داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ در مراسمی با حضور  مهدی صابری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار،اتمام مدیر آموزش و پرورش و اوژند سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،  پایگاه تابستانه طرح اوقات فراغت دانش آموزان کانون فرهنگی تربیتی توحید به صورت نمادین افتتاح و کلیه پایگاه های شهری و روستایی همزمان فعالیت خود را آغاز کردند.

 امسال 22 پایگاه شهری و روستایی در رشته های(عکاسی، زبان  انگلیسی، زبان عربی، نقاشی، طراحی چهره، نقش حنا، نقاشی، خطاطی، گیتار، قرآن) و  رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال و ژیمناستیک و بازی و خلاقیت در طرح تابستانه اوقات فراغت دانش آموزان فعالیت خواهند داشت.

در روز اول این طرح تعداد 115 دانش آموز اقدام به ثبت نام در رشته های مختلف نموده اند و تعداد 29 نفر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد نیز به صورت رایگان پذیرفته شده اند.

گفتنی است پس از پایان این مراسم مسئولین از پایگاه تابستانی کانون ژیمناستیک آموزش و پرورش نیز بازدید به عمل آوردند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .