يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان با معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرماندار بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٢٣١ 

 تاریخ:1401/04/21 


دیدار مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان با معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرماندار بندرلنگه

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار:خواستار پیگیری و واریز عوارض ارزش افزوده شرکت های بزرگ و نفتی برای شهرستان شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، رضا آخوندزاده مدیر کل امور مالیاتی استان هرمزگان به همراه درویشی رییس امور مالیاتی شهرستان بندرلنگه،دکتر فرهمند شهردار بندرلنگه و اعضای شورای اسلامی شهر بندرلنگه با مهدی صابری معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرماندار بندرلنگه دیدار و گفتگو کرد.

صابری در دیدار صمیمی خواستار پیگیری و واریز عوارض ارزش افزوده شرکت های بزرگ و نفتی برای شهرستان شد و گفت: از طریق واریز این عوارض میتوان کمک بسیاری به شهرداری ها و دهیاری های شهرستان در راستای بالابردن سطح خدمات نمود.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار همچنین با اشاره به بخشودگی ۵۰ درصدی مالیات مشاغل در مناطق کمتر توسعه یافته گفت: با توجه به خواست مردم پیشنهاد میشود مالیات مشاغل در شهرستان همانند مالیات مناطق کمتر توسعه یافته بصورت ۵۰ درصد بخشودگی محاسبه شود

صابری در این دیدار تاکید کرد :سهم عوارض آلایندگی مشاغل و صنایع آلاینده باید پرداخت شود .


 صابری معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار از کمک امور مالیاتی استان درخصوص واریز ارزش افزوده به شهرستان که نمود عینی آن در شهر و روستا قابل مشاهده است قدردانی نمود و گفت: با توجه به رویکرد محرومیت زدایی دولت ایران قوی و ریاست محترم جمهور همچنین حمایت های استاندار هرمزگان شاهد رشد و توسعه شهرستان بندرلنگه بیش از پیش هستیم

وی در پایان عنوان کرد :امیدواریم واریز سهم ارزش افزوده برای  دهیاری های  روستاهای آسیب دیده به واسطه زلزله اخیر  بصورت ویژه دیده شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .