اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه بمناسبت حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٨٤ 

 تاریخ:1401/11/03 


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه بمناسبت حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام

فرماندار شهرستان بندرلنگه حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه اسلام را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، فواد مرادزاده به مناسبت فرا رسیدن ماه پرفضیلت رجب و میلاد باسعادت امام محمد باقر علیه السلام پیام تبریک صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

جَعَلتُ هذَا الشَّهرَ (رَجَبَ) حَبلاً بَینی و بَینَ عِبادی فَمَنِ اعتَصَمَ بِهِ وَصَلَ بِی
((ماه رجب را ریسمانى میان خود و بندگانم قرار داده ام؛ هر کس به آن چنگ زند، به وصال من رسد.))"حدیث قدسى درباره فضیلت ماه رجب"

ماه رجب‏ ماه توسل، خشوع ، ذکر، توبه، خودسازى و پرداختن به زنگارهاى دل و زدودن سیاهی ها و تلخى‏ ها از جان است. حال آنکه که آغاز ماه پر خیر و برکت رجب با نام مبارک حضرت امام محمد باقر علیه السلام آن شکافنده حقایق قرآنی و درهم شکننده حکومت طاغوت و شیطانی گره خورده است و این تقارن مبارک بشارت دهنده آن است که طاعت خداوند متعال تنها با تأسی به امر ولایت و مبارزه با دستگاه ظلم محقق خواهد شد و معنا خواهد یاقت.


اینجانب حلول ماه مبارک رجب، ماه تهذیب، تضرّع و توسل الهی و فرا رسیدن ولادت با سعادت خورشید علم، مخزن الاسرار توحید حضرت امام محمد باقر علیه السلام  را به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت ولی عصر(عج) و نایب برحقش مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای و مردم ولایت مدار شهرستان بندرلنگه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم از منویات آن حضرت، در جهت اعتلای نظام اسلامی بیش از پیش کوشا باشیم.

فواد مرادزاده
فرماندارشهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج