يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته ثبت احوال*


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٢٠ 

 تاریخ:1401/10/03 


پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته ثبت احوال*

فرمانداربندرلنگه در پیامی سوم دی ماه بعنوان روز ملی ثبت احوال را گرامی داشت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه مهندس مرادزاده فرمانداربندرلنگه در پیامی سوم دی ماه بعنوان روز ملی ثبت احوال را گرامی داشت.
در این پیام آمده است:

🔷️سوم دی ماه بعنوان روز ملی ثبت احوال ،یادآور گذشته ای پر تلاش و نوید بخش آینده ای پرفروغ و رویدادی ماندگار برای خانواده بزرگ سازمان ثبت احوال است که با صدور اولین شناسنامه پایه گذاری شده است و روند جدیدی در زندگی اجتماعی ملت ایران آغاز کرده و تحولات صورت گرفته نقش این سازمان را در حاکمیت کشور ارتقاء داده است.

🔷️سازمان ثبت احوال کشور در حال حاضر متولی بزرگترین و مهمترین بانک اطلاعاتی کشور یعنی پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور محسوب شده و در این زمینه دستگاههای زیادی از اطلاعات این بانک جامع در امر برنامه‌ریزی مربوط به اجرای طرح ها و برنامه های عمومی استفاده می کنند.

🔷️خدماتی که در ادارات ثبت احوال ارائه می شود  اساسی و زیر بنایی و نقش کلیدی در برنامه ریزی کشور دارد و همسویی آن با تکنولوژی روز دنیا برای ارائه خدمات الکترونیکی نشانه پویایی و کارآمدی این سازمان است . لذا اینجانب ضمن تبریک سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال از زحمات و تلاشهای پرسنل ثبت احوال شهرستان و از تمامی زحمت کشان این عرصه که زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم نموده اند تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای یکایک کارکنان خدوم ثبت احوال شهرستان بندرلنگه توفیق و سعادت مسئلت می نمایم.

فواد مرادزاده
فرماندارشهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .