شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > بهره برداری ۶ پروژه در روستای پدل بخش مهران


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٥٧٠ 

 تاریخ:1401/11/19 


بهره برداری ۶ پروژه در روستای پدل بخش مهران

بهره برداری ۶ پروژه در روستای پدل بخش مهران در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مهندس مرادزاده فرمانداربندرلنگه، معاونین فرماندار شهرستان،محمد اسفندمر بخشدار مهران و مسئولین شهرستانی چند پروژه شامل زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان و آسفالت و روشنایی معابر روستای پدل  به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و صدوهشتادوپنج میلیون تومان ، روشنایی معابر داخلی باعتبار ۸۷۵ میلیون تومان، جدول گذاری معابر ۹۰۰ میلیون تومان و روشنای بوستان و بلوار ۱ میلیارد و هفتصد میلیون تومان به بهره برداری رسید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .