پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > فرماندار شهرستان بندرلنگه فرا رسیدن ایام عزاداری فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٤٧٨ 

 تاریخ:1399/10/08 


فرماندار شهرستان بندرلنگه فرا رسیدن ایام عزاداری فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت

فرماندار شهرستان بندرلنگه :فرا رسیدن ایام عزاداری فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس شیبانی ، فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی، ایام غم و اندوه دخت بزرگوار نبی اکرم (ص) را تسلیت گفت، متن این پیام به شرح زیر است:
سلام و درود خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب ، بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان‌ها در پیشگاهش و شبیه‌ترین مردم در رفتار و کردار به ایشان بود.
فاطمه (س)، معیار فضایل بود و اسوه ی عصمت که آیین محمد (ص) از استقامت سرخ این بانوی حق و حقانیت آوازه یافت و امت از مرام زیبایش، مجد. شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه ای تاریخی نیست؛ بلکه آموزه ای متعالی در باب ولایت مداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.
شهادت صدیقه طاهره ، مادر رسالت و همتای ولایت ، ام ابیها ، فاطمه زهرا (س) را به ساحت مقدس امام عصر(عج) و تمام شیعیان جهان و ملت شریف ایران به ویژه شهروندان عزیز شهرستان بندرلنگه تسلیت عرض می نمایم.


احمد شیبانی
فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .