پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی ماه، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٤٩١ 

 تاریخ:1399/10/09 


فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی ماه، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت

فرماندار شهرستان بندرلنگه سالروز حماسه ۹ دی ماه، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت گرامی داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری،مهندس شیبانی فرمانداری شهرستان بندرلنگه طی پیامی  سالروز حماسه ۹ دی ماه، روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت را گرامیداشت.

              بسمه تعالی

🔹️ تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب عزیزاسلامی ایران مملو ازمقاطع حساسی است که در جای جای آن می توان دست قدرت الهی را مشاهده کرد.

🔹️ نهم دی ماه سال ۸۸ یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی است که ماندگاری آن به دلیل نقش آفرینی ویژه مردم در دفاع از حریم ولایت، اسلام و پاسخی به دخالت‌های بیگانگان بود.

🔹️ روزی که ندای وفاق و همدلی در میهن اسلامی طنین انداز شد ویکبار دیگر پیوند و دلبستگی ملت سرافراز ایران با نظام جمهوری اسلامی آشکار گشت و دشمنان اصلی انقلاب اسلامی ، استکباروصهیونیسم جهانی را ازتحقق نقشه هایشان مایوس ساخت.

🔹️ لذا ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

                                                                                                         احمد شیبانی
                                                                                             فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .