پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠
اخبار > نشست پیگیری مشکلات سند مالکیت دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٢٠٦ 

 تاریخ:1399/12/02 


نشست پیگیری مشکلات سند مالکیت دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه

نشست پیگیری مشکلات سند مالکیت دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری،نشست بررسی و حل مسائل و مشکلات سند مالکیت دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه به ریاست مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه ،دکتر مصلحی مدیر ارزیابی و نظارت و تضمین کیفیت دانشگاه پیام‌نور هرمزگان،مهندس عیدانی معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان هرمزگان و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد.

در این جلسه مصوبات زیر به تصویب رسید.


دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه ظرف مدت یک هفته نسبت به تهیه کروکی زمین مورد نظر و ارائه درخواست صدور سند به راه و شهرسازی شهرستان اقدام نماید.


حریم دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه توسط راه و شهرسازی ظرف مدت دو هفته مشخص شود.


شهرداری بندرلنگه پرونده دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه را در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها مطرح و رای کمیسیون را صادر نماید فرمانداری نیز پیگیری لازم جهت حل موضوع از طریق استانداری هرمزگان انجام خواهد داد.


مدیریت برق شهرستان پس حل و فصل موضوع صدور سند مالکیت دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه نسبت به جابجایی شبکه برق فشار قوی واقع در محدوده این دانشگاه اقدام نماید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .