يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه بمناسبت حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٨٤ 

 تاریخ:1401/11/03 


پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرلنگه بمناسبت حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام

فرماندار شهرستان بندرلنگه حلول ماه مبارک رجب و ولادت امام محمد باقر علیه اسلام را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، فواد مرادزاده به مناسبت فرا رسیدن ماه پرفضیلت رجب و میلاد باسعادت امام محمد باقر علیه السلام پیام تبریک صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

جَعَلتُ هذَا الشَّهرَ (رَجَبَ) حَبلاً بَینی و بَینَ عِبادی فَمَنِ اعتَصَمَ بِهِ وَصَلَ بِی
((ماه رجب را ریسمانى میان خود و بندگانم قرار داده ام؛ هر کس به آن چنگ زند، به وصال من رسد.))"حدیث قدسى درباره فضیلت ماه رجب"

ماه رجب‏ ماه توسل، خشوع ، ذکر، توبه، خودسازى و پرداختن به زنگارهاى دل و زدودن سیاهی ها و تلخى‏ ها از جان است. حال آنکه که آغاز ماه پر خیر و برکت رجب با نام مبارک حضرت امام محمد باقر علیه السلام آن شکافنده حقایق قرآنی و درهم شکننده حکومت طاغوت و شیطانی گره خورده است و این تقارن مبارک بشارت دهنده آن است که طاعت خداوند متعال تنها با تأسی به امر ولایت و مبارزه با دستگاه ظلم محقق خواهد شد و معنا خواهد یاقت.


اینجانب حلول ماه مبارک رجب، ماه تهذیب، تضرّع و توسل الهی و فرا رسیدن ولادت با سعادت خورشید علم، مخزن الاسرار توحید حضرت امام محمد باقر علیه السلام  را به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت ولی عصر(عج) و نایب برحقش مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای و مردم ولایت مدار شهرستان بندرلنگه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم از منویات آن حضرت، در جهت اعتلای نظام اسلامی بیش از پیش کوشا باشیم.

فواد مرادزاده
فرماندارشهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .