يکشنبه ٠٩ بهمن ١٤٠١
اخبار > پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه بمناسبت شهادت امام هادی علیه السلام


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٢٩٦ 

 تاریخ:1401/11/05 


پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه بمناسبت شهادت امام هادی علیه السلام

فرماندار بندرلنگهبا صدور پیامی شهادت حضرت امام هادی علیه السلام را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس مرادزاده فرماندار به مناسبت شهادت امام علی النقی الهادی(ع) پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر نمود؛
بسم الله الرحمن الرحیم

سوم رجب سالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی (ع) است، امامی که در دوران امامت خویش برای نشر احکام اسلام گام‌های بلندی برداشته و در راه وصال رهروان حقیقت به سرچشمه نیکی و ارائه طریق حق، همچون خورشیدی تابناک درخشید و مسئولیت ارزشمند تعلیم و نگهبانی از فرهنگ اسلام را بر عهده داشت.

اینجانب شهادت مظلومانه دهمین مشعل فروزان هدایت، کتاب علم و زهد و حکمت، حضرت امام علی النقی الهادی(ع) را به پیشگاه امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تمامی شیعیان و رهروان صدیق آن امام همام تسلیت عرض می نمایم.

فواد مرادزاده
فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .