چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه در جشن هفته وحدت در مسجد جامع اهل سنت این بندر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٧٨٠ 

 تاریخ:1400/07/27 


حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه در جشن هفته وحدت در مسجد جامع اهل سنت این بندر

فرماندار شهرستان بندرلنگه در جشن هفته وحدت در مسجد جامع اهل سنت این بندر شرکت کرد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار، معاونین و جمعی از روسای ادارات شهرستان بندرلنگه امشب در جشن هفته وحدت در مسجد جامع اهل سنت این بندر شرکت کردند.

◽در این مراسم که به مناسبت فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه، آیت الله رکنی نایب رئیس شورای عالی حوزه های علمیه هرمزگان، شیخ  امینی مدیر مدرسه دینی سلطان العلماء اهل سنت، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه و جمعی از روحانیون و اقشار مختلف مردم تشیع و تسنن شهرستان بندرلنگه حضور داشتند.

◽در این مراسم پس از مولودی خوانی در وصف پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص)، حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه و شیخ امینی مدیر مدرسه دینی سلطان العلماء اهل سنت این بندر با موضوع وحدت بین مسلمانان به ایراد سخن پرداختند.

۲۶ مهرماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .