چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > پیام فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٧٨١ 

 تاریخ:1400/07/27 


پیام فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت پیامی صادر نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت پر خیر و برکت حضرت محمّد(ص) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده حضرت امام جعفر صادق(ع) را به عموم مردم شریف شهرستان، تبریک و تهنیت گفت.

✍🏻 در متن این پیام آمده است:

◽هفته وحدت پیام‌آور برادری، اتحاد، یکپارچکی همه مسلمانان است، سخنان نورانی پیامبر اسلام(ص) مجال را از بر هم زنندگان وحدت امت اسلام گرفته است.

◽ مسلمانان در سایه دین اسلام و بنا به آیه (انما المومنون إِخوة) همواره و همیشه در همه شرایط برادر یكدیگر هستند و دین اسلام هیچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمی‌دهد.

◽ امروز ایران اسلامی به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم آگاه به محور و الگوی وحدت در جهان تبدیل شده است.

◽ اینجانب میلاد باسعادت عصاره نبوّت و حضرت ختمی مرتبت، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت كلّ بشر محمد مصطفی‌(ص) و ششمین اختر تابناك آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق‌(ع) و فرارسیدن هفته وحدت، اخوت و برادری و تجدید پیمان با اسلام و آرمان‌های نظام اسلامی را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و با ایمان شهرستان بندرلنگه تبریك و تهنیت می‌گوییم.

احمد شیبانی
فرماندار شهرستان بندرلنگه

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .