چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > برگزاری جشن فرا رسیدن میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت در روستای گزیر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٧٩٨ 

 تاریخ:1400/07/28 


برگزاری جشن فرا رسیدن میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت در روستای گزیر

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: وحدت ما امروز در شهرستان بندرلنگه وحدت عملی بین تشیع وتسنن است.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جشن فرا رسیدن میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت با حضور مهندس شیبانی فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه، شیخ زارعی امام جمعه اهل سنت و دهیار و شورای روستا و مردم گزیر، مهندس مرادزاده بخشدار و جمعی از اعضای شورای روستاهای بخش مرکزی در روستای گزیر برگزار شد.

◽مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این مراسم اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس نماد وحدت ما در کشور است.

◽وی افزود: امروز محور وحدت و ستون خیمه این نظام مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

◽فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: وحدت مردم جنوب کشور علی الخصوص شهرستان بندرلنگه در کشور مثال زدنی بوده و هست.

◽وی بیان داشت: وحدت ما امروز در شهرستان بندرلنگه وحدت عملی بین تشیع وتسنن است.

◽نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه تاکید داشت: نمونه بارز وحدت عملی در کشور ما برگزاری روز قدس و زنده نگه داشتن آرمان فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط تشیع و تسنن است که به تبع آن امروز روز قدس در بیشتر نقاط دنیا برگزار و به یک نماد مبارزه با استکبار و رژیم غاصب صهیونیستی تبدیل شده است.

۲۷مهرماه ۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .