چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > نشست فرماندار شهرستان بندرلنگه با ائمه جمعه، علما و معتمدین اهل سنت به مناسب هفته وحدت


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٨٠٩ 

 تاریخ:1400/07/29 


نشست فرماندار شهرستان بندرلنگه با ائمه جمعه، علما و معتمدین اهل سنت به مناسب هفته وحدت

نشست فرماندار شهرستان بندرلنگه با ائمه جمعه، علما و معتمدین اهل سنت به مناسب هفته وحدت برگزار شد.

 

 

 

 


🌐 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ جمعی از ائمه جمعه، معتمدین و علما اهل سنت شهرستان بندرلنگه امروز با مهندس شیبانی فرماندار این شهرستان به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و هفته وحدت دیدار وگفت گو کردند.

⭕ در این نشست مهندس شیبانی گزارشی از عملکرد فرمانداری و دستگاههای اجرایی و همچنین سند توسعه شهرستان در حوزه های مختلف ارائه نمود.

⭕ در ادامه حاضرین ضمن تقدیر از عملکرد فرماندار شهرستان بندرلنگه به بیان پیشنهادات و دغدغه های خود پرداختند.

🔻 در این دیدار حجت الاسلام کهوری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت غرب هرمزگان، شیخ محمد صدیق بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه، شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارک؛ شیخ جلال الدین رابو امام جمعه اهل سنت لمزان، شیخ محمد عقیل رضوانی امام جمعه اهل سنت بندرکنگ و جمعی از ائمه جمعه اهل سنت روستاهای شهرستان بندرلنگه نیز حضور داشتند.

۲۸مهرماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .