چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > استفاده از نظر کارشناسی برای مدیریت موفق تر در حوزه آسیب های اجتماعی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٩٤ 

 تاریخ:1400/09/02 


استفاده از نظر کارشناسی برای مدیریت موفق تر در حوزه آسیب های اجتماعی

فرماندار شهرستان بندرلنگه در کمیسیون کنترل آسیب های اجتماعی بر استفاده از نظر کارشناسی برای مدیریت موفق تر در حوزه آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ جلسه کمیسیون کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی صبح امروز به ریاست مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه و اعضای این کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.

✅ فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه بیان داشت: آسیب های اجتماعی از قبیل اعتیاد و طلاق، حاشیه نشینی، خودکشی معضلات بزرگی هستند که در این راستا با هم نظری و جلب دیدگاه های کارشناسی، بایستی نسبت به مدیریت موفق تر این آسیب ها به خصوص در شرایط کنونی اهتمامی جدی داشته باشیم.

✅ وی یادآور شد: البته باید مسائل اجتماعی را در این نشست ها کلی تر و جامع تر ببینیم و سعی کنیم با ابتکارات و خلاقیت های نو با استفاده از همه ظرفیت ها و علی الخصوص دانشگاهها در حوزه تقویت سرمایه های اجتماعی گام برداریم.

۱آذرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .