چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > در نظر گرفتن سهمیه ورزش در مسئولیت های اجتماعی صنایع/توجه به اشتغال ورزشکاران و مدال آوری/توجه به ورزش باهدف پیشگیری از معضلات اجتماعی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٢٩٦ 

 تاریخ:1400/09/02 


در نظر گرفتن سهمیه ورزش در مسئولیت های اجتماعی صنایع/توجه به اشتغال ورزشکاران و مدال آوری/توجه به ورزش باهدف پیشگیری از معضلات اجتماعی

ورزش عامل پیشگیری از معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر است فلذا هیات های ورزشی باید تلاش بیشتر در جذب ورزشکاران داشته باشند.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، شورای ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه به ریاست مهندس شیبانی فرماندار این شهرستان، اعضاء شورا و روسای هیات های ورزشی در محل فرمانداری برگزار شد.

🔸 مهندس شیبانی در این جلسه اظهار داشت: ورزش عامل پیشگیری از معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر است فلذا هیات های ورزشی باید تلاش بیشتر در جذب ورزشکاران داشته باشند.

🔸 وی افزود: باید در شهرستان بندرلنگه در امر ورزش با برنامه ریزی و کار کارشناسی و تلاش به فکر قهرمان پروری و مدال آوری باشیم.

🔸 فرماندار شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: در نگهداری کلیه اماکن ورزشی شهرها، شوراها و شهرداری ها مساعدت کنند چرا که ورزش برای یک شهر به نوعی سرمایه  و راه  پیشگیری از به وجود آمدن بیماری ها و معظلات اجتماعی است.

🔸 رئیس شورای ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: ادارات صمت، جهاد کشاورزی، فلات قاره و پالایشگاه نفت و فلات قاره سهمیه ورزش خود را از محل مسئولیت های اجتماعی مشخص کنند.

🔸 وی گفت: به زودی پارک دولت به پایلوت ورزش های ساحلی از جمله فوتبال، والیبال و کشتی ساحلی با همکاری شورا و شهرداری بندرلنگه تبدیل خواهد شد.

🔸 مهندس شیبانی گفت: اداره ورزش وجوانان برای جانمایی و ساخت استادیوم ۲۵۰۰ نفری و سالن ورزشی جدید بندرلنگه و مصوبه برای تامین اعتبار اقدامات لازم را انجام دهد.

🔸 وی افزود: بیمه مربیان ورزشی و اشتغال قهرمانان توسط اداره ورزش و در شورای ورزش شهرستان پیگیری شود.

۱آذرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .