چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > مراسم کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه در بندرکنگ با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه و مسئولان استانی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٧٦ 

 تاریخ:1400/09/15 


مراسم کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه در بندرکنگ با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه و مسئولان استانی

مدرسه ۹ کلاسه دبستان دخترانه ابتدایی فاطمیه با مشارکت افراد خیر و اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس و همکاری آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه احداث خواهد شد.

 

 

 

 🌐 به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه؛ کلنگ  مدرسه ۹کلاسه خیر ساز صبح امروز با حضور مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه؛ شیخ رضوانی امام جمعه اهل سنت بندرکنگ، بیت الهی مدیر کل آموزش و پرورش، هاشمی مدیر کل تجهیز ونوسازی مدارس استان هرمزگان و جمعی از مسئولان این شهرستان و جمعی از خیرین مدرسه ساز  بندرکنگ در این بندر به زمین زده شد.

⭕ این پروژه مدرسه ۹ کلاسه دبستان دخترانه ابتدایی فاطمیه با مشارکت افراد خیر و اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس و همکاری آموزش وپرورش شهرستان بندرلنگه احداث خواهد شد.


۱۴آذرماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .