چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > قدردانی فرماندار شهرستان بندرلنگه از فرمانده سپاه این شهرستان در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣١٧ 

 تاریخ:1400/06/22 


قدردانی فرماندار شهرستان بندرلنگه از فرمانده سپاه این شهرستان در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

فرماندار شهرستان بندرلنگه از فرمانده سپاه این شهرستان در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر کرد.

 

 

 

 


❇️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار این شهرستان از سرهنگ پاسدار اسحق موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه به جهت تلاش در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی  با اهدای لوح، تقدیر و تجلیل نمود.

◻️مهندس شیبانی در این جلسه با قدردانی از تلاش ها و همکاری سپاه و بسیج در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: این طرح در شهرستان بندرلنگه، توانسته موفقیت هایی را به دست آورد که از بسیجیان و تلاشگران اجرای طرح قدردانی می کنیم.

◻️وی افزود: طرح شهید سلیمانی در راستای رهگیری و شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا مبادرت داشته و اجازه نمی دهد که این ویروس منتقل شود.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: از ابتدای شیوع کرونا بسیج و سپاه در کنار کادر بهداشت و درمان بوده و همواره در این خصوص اعلام آمادگی نموده است.

۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .