چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به روستای مرباغ و دیدار مردمی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٤٢٥ 

 تاریخ:1400/06/30 


سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به روستای مرباغ و دیدار مردمی

فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به روستای مرباغ در بخش شیبکوه سفر کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه امشب به همراه مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس و مهندس یگانه مدیر کل مخابرات استان هرمزگان با حضور در روستای مرباغ در بخش شیبکوه با شورا و مردم این روستا دیدار و گفت وگو کردند.


🔰 در این بازدید و دیدار مردمی مقرر شد، اعتبار احداث سالن ورزشی در بودجه ۱۴۰۱ ، احداث راه مرباغ به بندرآفتاب، اصلاح ۱۲ کیلومتر خط لوله انتقال آب به این روستا، نصب دکل در جهت رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه توسط نماینده مردم غرب هرمزگان و فرماندار شهرستان بندرلنگه پیگیری شود.

۲۸ شهریورماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .