چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > پیام فرماندار بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥١٨ 

 تاریخ:1400/07/03 


پیام فرماندار بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی، آغاز بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ ها را به دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و والدین تبریک گفت.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، متن پیام مهندس احمد شیبانی بدین شرح است:

به نام خدا

🔻مهرماه سرآغاز لبخند و تلاش دانش آموزان و دانشجویان مستعد و با اراده این مرز و بوم برای ورود به دنیای جدید جهت تمرین خودباوری، علم اندوزی و نگاه توسعه نگر بوده و مدرسه و دانشگاه کارآمد، به عنوان یکی از ارکان اصلی یک جامعه پویا جهت رشد و تعالی همه جانبه به شمار می رود.

🔻شهرستان بندرلنگه نیز با پتانسیل ‌های فکری و معنوی و برخورداری از نیروهای زبده و کارآزموده، همواره مرهون تلاش بی وقفه معلمان، فرهنگیان و اساتید دلسوزی است که زمینه رشد فکری و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان و ارتقاء شاخص‌ های علمی و پرورشی را فراهم می نمایند و با توجه به شیوع ویروس کرونا معلمان و اساتید زحمات و تلاش زیادی در فضای مجازی برای آموزش های خود به دانش آموزان و دانشجویان داشته اند و ان شاءالله که در آغاز این سال تحصیلی جدید با سرعت گرفتن واکسیناسیون همه دانش آموزان بار دیگر شاهد حضور آنها در مدارس و شور و نشاط در فضاهای آموزشی باشیم.

🔻ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تربیت به همه دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و والدین محترم، امیدوارم با عمل به ‏منویات رهبری عزیز و با تدبیر دولت مردمی و ایران قوی، مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیده و با گام های مصمم و استوار این شهرستان  را بیش از پیش سرافراز و سربلند سازیم.

احمد شیبانی
فرماندار شهرستان بندرلنگه

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .