چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > بازدید از روستای اسلام آباد و دیدار چهره به چهره با مردم


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٤٠ 

 تاریخ:1400/07/06 


بازدید از روستای اسلام آباد و دیدار چهره به چهره با مردم

سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به بخش مهران و بازدید از روستای اسلام آباد و دیدار چهره به چهره با مردم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه به همراه مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس با حضور در روستای اسلام آباد در بخش مهران با شورا و مردم این روستا بصورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کردند.


🔰 در این بازدید و دیدار مردمی مقرر شد، جذب اعتبار برق رسانی و احداث جاده دسترسی به آبگرم خست؛ تخصیص یک دستگاه ترانس برق جهت مدرسه ، تخصیص اعتبار چمن مصنوعی(زیرسازی وبتن ریزی توسط شورا ودهیاری) ؛ ثبت تعاونی جهت بهره برداری از مجتمع گردشگری آبگرم خست (زیر نظر دهیاری و شورا) آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت توسط نماینده مردم غرب هرمزگان و فرماندار شهرستان بندرلنگه پیگیری شود.

۳مهرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .