چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > دبستان ۶ کلاسه عبادی خورچاه افتتاح شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٤٢ 

 تاریخ:1400/07/06 


دبستان ۶ کلاسه عبادی خورچاه افتتاح شد

با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان دبستان ۶ کلاسه عبادی خورچاه افتتاح شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه دبستان ۶ کلاسه عبادی روستای خورچاه به مناسبت هفته دفاع مقدس و شروع آغاز سال تحصیلی عصر امروز با حضور مهندس شیبانی فرماندار و جمعی از مسئولان، مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس، دکتر هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان، مردم و دهیار و شورای این روستا افتتاح شد.

🔻 این پروژه به همت خیر، اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیزه مدارس و آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه به مساحت ۴۱۳ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان ساخته شده است.

🔔 در آیین افتتاح این مدرسه به مناسبت هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت نیز توسط مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس نواخته شد.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .