چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > بازدید از روستای پدل و دیدار چهره به چهره با مردم


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٥٢ 

 تاریخ:1400/07/06 


بازدید از روستای پدل و دیدار چهره به چهره با مردم

سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به بخش مهران و بازدید از روستای پدل و دیدار چهره به چهره با مردم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه به همراه مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس، مهندس یگانه مدیر کل مخابرات هرمزگان با حضور در روستای پدل در بخش مهران با شورا و مردم این روستا بصورت چهره به چهره درمنزل زنده یاد خواجه ای از خیرین این منطقه دیدار و گفت وگو کردند.


🔰 در این بازدید و دیدار مردمی مقرر شد، یک کیلومتر تعریض و بهسازی جاده پدل تا سالن ورزشی، آسفالت معابر روستای پدل توسط نماینده مردم غرب هرمزگان و فرماندار شهرستان بندرلنگه پیگیری شود.

۳مهرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .