چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به بخش مهران


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٥٣ 

 تاریخ:1400/07/06 


سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به بخش مهران

سفر فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان به بخش مهران و بازدید از شهر لمزان و دیدار چهره به چهره با مردم و جلسه با مسئولان

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه به همراه مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس، شیخ سید عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس،  مهندس یگانه مدیر کل مخابرات هرمزگان با حضور در شهر لمزان مرکز  بخش مهران با شهردار ، رئیس و اعضای شورا، امام جمعه اهل سنت و مردم این شهر بصورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کردند و سپس در محل شهرداری این شهر جلسه ای با حضور شهردار، شورا و امام جمعه این شهر برگزار شد.


🔰 در این بازدید و دیدار مردمی مقرر شد، احداث سکوی تماشاگر ورزشگاه لمزان، احداث مدرسه ۱۲ کلاسه، تامین قیر رایگان جهت پروژه های شهرداری شهر لمزان توسط نماینده مردم غرب هرمزگان و فرماندار شهرستان بندرلنگه پیگیری شود.

۳مهرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .